مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: آموزش مجازی کنونی سبب بروز مشکلات مربوط به تراکم استخوان در دانش آموزان شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ افشین استوار مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به آثار روحی و جسمانی برگزاری دوره‌های آموزش مجازی اظهار کرد: یکی از اقدامات وزارت بهداشت تعیین شیوه‌نامه‌های بهداشتی و ایجاد شرایطی برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌هاست زیرا با شیوع کرونا در کشور تحرک بدنی و فعالیت های کودکان و نوجوانان کاهش چشمگیری پیدا کرده است و این زنگ خطری برای شیوع بیماری های غیرواگیر در دوران پساکرونا خواهد بود.

او ادامه داد: باید شرایط آموزش حضوری به خصوص در مدارس هرچه زودتر ایجاد شود تا سلامت روانی و جسمانی فرزندان در آینده دچار مشکلی نشود؛ زیرا شکل گیری تراکم استخوان در دوران کودکی انجام می شود.

مقالات بیشتر:تاتو کار غرب تهران

مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت بیان کرد: بر اساس مطالعات انجام شده تغذیه سالم و فعالیت های بدنی مناسب در بین دانش آموزان سبب شکل گیری تراکم استخوان ها شده است که اگر کودکان از تحرک لازم برخوردار نباشند در آینده دچار پوکی استخوان خواهند شد.

استوار گفت: توسعه واکسیناسیون باید در کل جامعه انجام شود و اگر پوشش واکسن به اندازه کافی و لازم بالا برود می توان دانش آموزان را راهی مدارس کشور کنیم. دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی باید در مدرسه ها به طور دقیق رعایت شود تا والدین با خیالی آسوده فرزندان خود را به مدارس بفرستند.

مقالات دیگر:آموزشگاه سه تار غرب تهران

انجام اولین زایمان بی درد به روش بی حسی موضعی (اسپاینال) در بهار

۲ مرکز غیرمجاز زیبایی در لرستان پلمب شد

طعنه یک اصلاح طلب در مورد حضور زنان در سیاست: افراد فاسد نگران حضور بانوان در عرصه سیاست هستند!

مدارس ,تراکم ,دانش ,آموزان ,بهداشت ,های ,دانش آموزان ,تراکم استخوان ,وزارت بهداشت ,مدیریت بیماری‌های ,دفتر مدیریت ,غیرواگیر وزارت بهداشت ,دفتر مدیریت بیماری‌های ,بیماری‌های غیرواگیر وزارت ,مدیریت بیماری‌های غیرواگیر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله مد و زیبای وبلاگ ثناالله خیری خرید و فروش آنی بیت کوین ، اتریوم، وبمانی ، پرفکت مانیپایگاه خبری و شهر دوست داشتنی من aeincarpet کسب و کار مطالب مفید تعمیر لوازم خانگی مصباح شرودان تعمیر یخچال فریزر کامپک